طراحي يك سيستم مديريت انرژي براي يك ريزشبكه صنعتي مبتني بر منابع CHP از طريق برنامه ريزي توليد و پاسخ تقاضا

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد طراحي يك سيستم مديريت انرژي براي يك ريزشبكه صنعتي مبتني بر منابع CHP از طريق برنامه ريزي توليد و پاسخ تقاضا کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت مشاهده بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي طراحي يك سيستم مديريت انرژي براي يك ريزشبكه صنعتي مبتني بر منابع CHP از طريق برنامه ريزي توليد و پاسخ تقاضا،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن طراحي يك سيستم مديريت انرژي براي يك ريزشبكه صنعتي مبتني بر منابع CHP از طريق برنامه ريزي توليد و پاسخ تقاضا :


سال انتشار : 1395

نام کنفرانس، همایش یا نشریه : مهندسي برق (دانشكده فني دانشگاه تبريز)

تعداد صفحات :17

بهره برداری بهینه از یك ریزشبكه به منظور مدیریت كارآمد و اقتصادی منابع انرژی موجود در آن، از اهمیت بالایی برخوردار است. سیستم مدیریت انرژی ریزشبكه باید با در نظر گرفتن همزمان بارهای الكتریكی و گرمایی، برای بهره برداری از ریزشبكه برنامه ریزی كند. در این مقاله، یك مسالهی مدیریت انرژی با هدف كمینه كردن هزینه ی بهره برداری از یك ریزشبكه ی صنعتی پیشنهاد می شود. تابع هدف مساله در قالب برنامه ریزی كوتاه مدت تولید برای منابع تولید پراكنده و اعمال برنامه ی پاسخ تقاضا فرمول بندی می شود. برنامه ی پاسخ تقاضا در قالب قراردادهای مختلف انتقال بار، از جانب بهره بردار ریزشبكه به مصرف كننده ها پیشنهاد می شود. در روش پیشنهادی، بهره برداری از ریزشبكه در دو حالت اتصال به شبكه ی اصلی و حالت جزیره ای مورد مطالعه قرار می گیرد. از طرف دیگر با توجه به نامعینی موجود در بار مصرفی و قیمت های بازار روز-پیش انرژی، روش پیشنهادی در قالب یك مسالهی مدیریت انرژی تصادفیِ مبتنی بر سناریو ارائه می شود. در انتها با شبیه سازی روش ارائه شده در ریزشبكه ای شامل 12 واحد تولیدی و تحلیل نتایج به دست آمده، قابلیت های آن مورد ارزیابی قرار خواهد گرفت.
كلید واژه: ریزشبكه صنعتی، منابع CHP، برنامه ریزی تولید، پاسخ تقاضا، برنامه ریزی تصادفی

لینک کمکی